کافه‌بازار برای توسعه‌دهندگان

 

بازار فرصت مناسبی‌ست برای توسعه‌دهندگان تا به بازار پر‌رونق و رو به رشد تلفن‌های هوشمند قدم بگذارند و کسب درآمد کنند. هم‌اکنون توسعه‌دهندگان برنامه‌های اندرویدی می‌توانند به سه روش از خدمات موجود استفاده و کسب درآمد کنند:
 

فروش برنامه

روزانه به واسطهٔ بازار برنامه‌های پرشماری توسط کاربران مختلف دریافت و خریداری می‌شوند. توسعه‌دهندگان، شرکت‌ها و سازمان‌ها به کمک خدمات یکپارچه‌ی بازار می‌توانند برنامه‌های‌شان را برای کاربران ایرانی معرفی و عرضه کنند. پشتیبانی از برنامه‌ها، پاسخگویی به کاربران، ارائه‌ی نسخه‌های جدید و مشاهده‌ی روزانه‌‌ی آمار نصب و فروش نیز از طریق بازار ممکن است.

 

فروش درون‌برنامه‌ای

 پرداخت درون‌برنامه‌ای یکی از خدمات بازار است که فروش محتوای دیجیتال از درون برنامه‌ها را ممکن می‌کند. شما می‌توانید از این سرویس برای فروش محتوای مختلف مانند محتوای قابل دانلود مثل موسیقی، تصاویر و محتوای غیر قابل دانلود مثل افزایش مرحله یا خرید سکه در بازی‌ها استفاده کنید. وقتی از پرداخت درون‌برنامه‌ای بازار برای فروش محتوا استفاده می‌کنید، کلیهٔ مراحل پرداخت توسط بازار انجام می‌شود. بنابراین نیازی نیست برنامهٔ شما به صورت مستقیم پردازش مالی پرداخت‌ها را انجام دهد. به غیر از داشتن حساب توسعه‌دهنده که برای انتشار برنامه‌ها ساخته‌اید، نیازی به ساختن هیچ حساب دیگری نیست.

 

ثبت‌نام