واکی تاکی آنلاین

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۷٫۳ مگابایت
نسخه 102.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

اپلیکیشن شبیه ساز واکی تاکی یا بیسیم به صورت آنلاین. کاملا واقعی !!


با این اپلییشن قادر خواهید بود با دوستانتون از راه دور در هر نقطه کره زمین به صورت صوتی صحبت کنید مانند یک بیسیم واقعی با تمام امکانات و افکت های صوتی. تنها چیزی که لازم هست اینه که شخص مورد نظر نیز این اپ را نصب کنه و به اینترنت متصل باشه


نکته مهم راجع به این اپلیکیشن اینه که تماس فقط دو نفره نیست بلکه این بیسیم 50 کانال داره که تمام کسانی که روی یک کانال باشند حرف هم را می شنوند و می تونند با هم صحبت کنند.


این اپ قابلیت سرچ کانالها را هم داره به این صورت که اگر کلید اسکن را فشار بدید ، اپ شروع به سرچ کردن کانالها می کنه و اگر روی کانالی شخصی در حال صحبت باشه روی اون کانال می ایسته و به این ترتیب شما می تونید با افراد مختلف روی کانالهای مختلف صحبت کنید!!


کیفیت صدا بسیار بالاست و وقتی از اپ استفاده می کنید واقعا فکر می کنید بیسیم واقعی در دست دارید هم از نظر زیبایی منو ها و شکل اپلیکیشن و هم از نظر افکت های صوتی.


اپلیکیشن قابلیت تغییر صدا نیز داره یعنی می تونید صداتون را کلفت یا نازک کنید.


عمیکرد اپلیکیشن مانند بیسیم واقعی است به این صورت که ابتدا باید با کلید پاور بیسیم را روشن کنید سپس روی یک کانال تنظیم کرده و برای صحبت باید کلید PTT را نگه دارید و وقتی صحبت تمام شد آن را رها کنید و منتظر پاسخ باشید.


هر کاربر می تونه برای خودش یک اسم تعریف کنه به این ترتیب هرموقع شروع یه صحبت می کنه بقیه کاربرها اون اسم را روی صفحه بیسیم مشاهده می کنند.


این اپلیکیشن بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود حتما دانلود کنید و تلاش کنید روی کانالها صحبت کنید و منتظر پاسخ بمونید ببینید چه کسی و از کدام نقطه دنیا پاسخ شما را خواهد داد !!


در این اپلیکیشن امکان دعوت دیگر کاربران به یک کانال اختصاصی هم هست. به این ترتیب می تونید با دوستانتون در یک کانال خصوصی صحبت کنید بدون اینکه کس دیگری بتونه صداتون را بشنوه.


توجه : سازنده این اپلیکیشن هیچ گونه مسولیتی در قبال مکالمات رد و بدل شده کاربران نداشته و با توجه به این که این اپلیکیشن فضایی عمومی برای مکالمه ایجاد می کند مسولیت کنترل استفاده از این اپلیکیشن برای کودکان یا خردسالان به عهده والدین است.


توجه: این برنامه برای کار احتیاج به اینترنت داره . کندی سرعت اینترنت یا قطع و وصل احتمالی به دلیل خرابی اینترنت را به حساب اپلیکیشن نگذارید و در نظرهاتون دقت کنید لطفا !!


***توجه : کلیه حقوق این اپلیکیشن در انحصار شخص سازنده اپلیکیشن بوده و هرگونه کپی برداری از آن به هر صورت و یا نشر و فروش آن بدون کسب اجازه از صاحب اثر غیر قانونی و قابل پیگرد خواهد بود ***


 


تغییرات آخرین نسخه

ارتقای سیستم امنیتی برنامه

دسترسی‌ها

  • android.permission.FOREGROUND_SERVICE
  • پرداخت از طریق بازار
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دوربین
  • کنترل لرزش
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • ضبط صدا
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه