اخبارگو (پیشخوان اختصاصی اخبار شما)

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۳٫۷ مگابایت
نسخه 1.4.2

توضیح

اخبارگو نسخه‌ی پیشخوان مجموعه‌ای است از جدیدترین اخبار رسانه‌های کشور (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، توییتر و اینستاگرام) که به شما این امکان را می‌دهد همواره به راحت‌ترین شکل ممکن از اخبار و رویدادهای مهم منتشر شده در رسانه‌ها با خبر شوید.


با اخبارگو هیچ خبر، پست و توییت مهمی را از دست نمی‌دهید؛ اخبار و اطلاعات شما در هر زمینه‌ای که به آن علاقمند هستید همواره به‌روز است و لازم نیست برای این‌کار وقت و انرژی زیادی مصرف کنید.


فیلم‌ها، گزارش‌ها، تصاویر خبری و مستندهای تولیدی از رویدادهای مهم را با بهترین کیفیت می‌بینید و همه‌ی آنچه دوست دارید را با دوستانتان در شبکه‌های مختلف اجتماعی و پیام‌رسان (تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و...) به اشتراک می‌گذارید.


در اخبارگو همچنین می‌توانید: 


- دسترسی به توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های داخلي ایران


- دسترسی به پست های اینستاگرامی سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران و تمامی افراد شاخص جامعه


‏- مهم‌ترین عناوین خبری روز که بر اساس دقیق‌ترین الگوریتم‌ها انتخاب می‌شوند را مشاهده کنید


‏- مجموعه‌ای از بهترین تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای خبری روز را ورق بزنید


‏- اخبار با اهمیت را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید


‏- وقتی زمان کافی برای مطالعه ندارید اخبار با اهمیت را برای فرصت مناسب علامت‌گذاری کنید


- گروه و یا دسته‌های خبری خاص را دنبال نمایید – به طور مثال اگر علاقمند به سینما و تکنولوژی هستید با دنبال کردن دسته‌های اخبار تکنولوژی و سینما می‌توانید بخش جداگانه‌ای از اخبار آن‌ها در نرم‌افزار برای خود بسازید.


- کلیدواژه‌های مورد نظر خود را به طور مداوم و پویا بیابید – مثلا چنانچه طرفدار هنرمند یا تیم ورزشی خاصی هستید، نام آن را در برنامه جستجو کنید و با لمس کلید دنبال کردن در صفحه‌ی نتایج آن جستجو، همواره تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به آن را به صورت زنده دریافت نمایید.


‏از مجموع آنچه دنبال می‌کنید و می‌بینید، در برنامه لیستی دائما به‌روز از محتوا در اختیار خواهید داشت؛ بنابراین توصیه می‌کنیم با اخبارگو زیاد کار کنید.


‏رسانه‌ها هر یک با سلیقه‌ای اخبار و تحلیل‌های هدفمند را بازتاب می‌دهند و نیاز واقعی مخاطبین در میان نویز حاصل از سلیقه‌های مختلف صاحبان رسانه مغفول می‌ماند. در اخبارگو بر آنیم شما را در فضایی برخوردار از کمترین میزان محتوای زائد، به نیازهای اصلی‌تان برسانیم.


‏اخبارگو فارغ از نحوه‌ی نمایش رسانه‌ها، محتوای جمع‌آوری شده برای شما را مناسب مطالعه در تلفن همراه نمایش می‌دهد


تغییرات آخرین نسخه

 رفع مشکل گوشی های میان رده

بهبود رابطه کاربری


دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • کنترل لرزش
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

پیشخوان اختصاصی اخبار - اخبارگو زیر ذره بین

برای اطلاع از آن‌چه در دور و بر ما اتفاق می‌افتد روش‌های مختلفی وجود دارد. تماشای اخبار از تلویزیون، پیگیری خبرها از طریق جراید، سایت‌های خبری و ... از جمله این روش‌ها هستند اما به جرات می‌توان گفت پیگیری اخبار به وسیله اپلیکیشن‌های خبری جدیدترین و کم دردسرترین شیوه دستیابی به اخبار روز دنیا است. اپلیکیشن‌های متعددی در راستای فعالیت‌های سایت‌های خبری پا به دنیای تکنولوژی گذاشتند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها اپلیکیشینی با عنوان اخبارگو است. اخبارگو با جدیدترین شیوه طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های خبری، اقدام به ارائه محتوای خبری از خبرگزاری‌های معتبر نموده است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن اخبارگو بپردازیم.