تله طب - بارداری

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۵٫۴ مگابایت
نسخه 2.4.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

برگزیده ی اولین جشنواره ملی ایران ساخت در بخش رسانه‌های دیجیتال


برگزیده ی الکام استارز در الکامپ ۲۰۱۶ برای حضور در نمایشگاه سِبیت ۲۰۱۷ آلمان


 


هر آنچه در دوران بارداری بدان احتیاج دارید!


آیا باردارید؟ قصد بارداری دارید؟ زمان زایمانتان نزدیک است؟ و یا نیازمند مشاوره با پزشک برای ناباروری هستید؟ تله طب با فراهم آوردن بستری ساده و زیبا، سعی دارد تمام نگرانی های مادران باردار در طول دوران بارداری را رفع کند و در این سفر 9 ماهه او را یاری دهد.


پدیده حاملگی برای هر زن تجربه زیبا و دلنشینی است که تغییرات فیزیولوژیک بسیاری را به همراه دارد. خوشبختانه تغییرات فوق اکثرا مزاحمتی برای سلامت مادر و جنین ایجاد نکرده و اکثر زنان دوران بارداری را بدون مشکل خاصی طی کرده و جنین سالمی را به دنیا می آورند، اما در مواردی ممکن است خطرات جدی، سلامت مادر و جنین را در دوران بارداری تهدید کند. از این رو مراقبت های پیش از دوران بارداری، دوران بارداری و نیز پس از زایمان بسیار حائز اهمیت است.


بارداری و تغییرات ناشی از آن برای بسیاری از زنان ناشناخته و همراه با ترس و اضطراب است و در اکثر مواقع مادران باردار دوست دارند این سفر 9 ماهه را در کنار یک منبع معتبر تحت نظارت پزشک کنترل و مدیریت کنند.


ویژگی‌ها و امکانات این نسخه از تِله‌طب:


ارتباط اختصاصی با پزشک


در این بخش تله طب با همراهی تیم پزشکان متخصص خود 24 ساعته همراه و مراقب سلامت شما و کوچولویتان می باشد. در این بخش شما می توانید سوالات و نگرانی های خود را از متخصصان پرسیده و حتی پزشک خودتان را نیز در صورت تمایل به این سامانه برای مراقبت از راه دور و فالوآپ بیفزایید.


اتاق گفتگو با مامانای دیگه (گفتمان)


در این بخش مادر های باردار می توانند با یکدیگر گفتگو کرده، مشکلات و چالش های خود را با یکدیگر در میان گذاشته و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند. لازم به ذکر است که پزشکان تله طب نیز  در گفتمان شرکت کرده و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.


تو این هفته باید بدونی:


پلتفرم تله طب بر اساس اطلاعات ورودی ای که از شما می گیره، از جمله تاریخ آخرین دوران قاعدگی پیش از بارداری و در صورت در دسترس نبودن این تاریخ با در نظر گرفتن هفته بارداری و تاریخ متصور شده شما، به صورت هفتگی و بر اساس وضعیت شخصی شما نکات سلامتی و مراقبتی مربوط به آن هفته، لیست آزمایش های مربوط به آن هفته و نیز مطالب  هفته به هفته ی دوران بارداری را در اختیارتان قرار می دهد:


وضعیت مادر در هر هفته


 وضعیت جنین در  هر هفته


علائم جسمی مادر و نوزاد در هر هفته


باید و نباید های هر هفته


توصیه هایی برای بارداری راحت تر و سالم تر


 


بارداری سالم


در این بخش، نکات و مطالب مفید در زمینه های قصد بارداری، مراقبت های دوران بارداری، زایمان و بیماری های زنان به شکل روزانه در منوی خانه شما نشان داده می شود. ما تلاش کردیم تا از معتبرترین و به‌روزترین منابع علمی حوزه پزشکی و سلامت و مشورت با متخصصان، محتواهای کاربردی و ارزشمندی رو برای استفاده شما تولید و منتشر کنیم.


تقویم


در این بخش شما می توانید تاریخ ملاقات های خود با پزشک، آزمایشات، سونوگرافی و چکاپ های خود را وارد کرده تا در زمان لازم به شما یادآوری شود.


 مکان یاب بارداری


در دوران بارداری اهمیت و ضرورت دسترسی به نزدیک ترین بیمارستان، کلینیک و مرکز درمانی دو چندان می باشد چراکه شرایط اضطراری همچون فرا رسیدن زمان زایمان، کنده شدن زودرس جفت، زایمان زودرس و در حاملگی های پر خطر، که به علت وجود مشکلی در دوران حاملگی رخ می دهند باید تحت نظر باشند چراکه اگر ذره‌ای غفلت در مراقبت‌های پزشکی برای این مادران یا جنین رخ دهد، چه بسا جان هر دو با خطر جدی مواجه شود. از این ‌رو لازم است این گونه مادران به محض این که از خطر آگاه شدند، خیلی زود خود را به اولین بیمارستان برسانند. مکان یاب بارداری تله طب این امکان را برای مادران باردار فراهم می‏سازد.


اندازه ی جنین


خیلی از مادرها علاقه مندند بدانند در حال حاضر جنین آنها در مقایسه با یک نوزاد تازه متولد شده چه اندازه ای دارد. دست جنین از هفته ی هشتم شروع به تشکیل شدن می کند در منوی خانه ی شما اندازه ی دست نوزادتان در مقایسه با دست یک نوزاد تازه متولد شده نشان داده شده است تا شما در هر هفته بتوانید احساس تجسم درستی از اندازه ی کودک خود داشته باشید.


 


لطفاً توجه کنید که اطلاعات سلامت افراد هر جامعه جزو مهم‌ترین اطلاعات اون جامعه محسوب می شه و هیچ کشوری در هیچ جای دنیا اجازه درز این اطلاعات رو به بیرون از خودش به صورت خام، نمی‌ده. پس فضاهایی چون تلگرام و ... به هیچ عنوان محل مناسبی برای تبادل چنین اطلاعاتی نیست.


دسترسی‌ها

 • com.teleteb.pregnancy.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • پرداخت از طریق بازار
 • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
 • ضبط صدا
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
 • کنترل لرزش
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

تله طب، همراه شما در دوران بارداری

پیش از این اپلیکیشن دیگری از گروه «تله طب» با عنوان «تله طب – زیبایی» را نقد کردیم و امروز به سراغ برنامه‌ی دیگری از این گروه با نام «تله طب – بارداری» می‌رویم.