تقویم بارداری

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۴٫۹ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

اپلیکیشن تقویم هفتگی بارداری پارسه گرد بصورت هفته به هفته، تمامی مطالب مورد نیاز بارداران شامل، باید و نبایدهای بارداری، توصیه پزشکان در دوره بارداری، و همچنین یادآوری تاریخ‌های مهم و تغییرات فیزیکی بدن باردار و جنین را به‌صورت کامل دنبال می‌نماید.
مادران عزیز با ورود به بخش محاسبه بارداری می‌توانند با واردنمودن تاریخ زایمان خود، دریابند که در چندمین هفته بارداری خود هستند و همچنین کلیه اطلاعات مورد نظر خود را، بصورت هفتگی، از زمان شروع بارداری تا بدنیا آمدن نوزاد آینده‌شان دنبال نمایند.


این اپلیکیشن توسط مجموعه پارسه‌گرد طراحی شده است. وب سایت پارسه گرد www.parsegard.com یک پرتال عمومی‌ست که در زمینه مطالب مرتبط با خانواده و سبک زندگی فعالیت می‌نماید.

مرجع تمامی مطالب این اپلیکیشن، سایتهای معتبر انگلیسی زبان هستند که با تائید کارشناسان مربوطه ترجمه شده و در اختیار شما قرار می‌گیرند.
در بخش کودک‌ و کودکیاری وب‌سایت پارسه‌گرد www.parsegard.com/childchildcare ، برای سؤالات شما در مورد باروری، پیشگیری از بارداری، اقدام به بارداری و آنچه در مورد کودکان آینده خود (نوزاد تا نونهال) نیاز به دانستن دارید، از مطمئن‌ترین منابع و جدیدترین تحقیق‌ها، پاسخی جامع و مفید دریافت نمایید. 
پارسه‌گرد پیام‌آور زندگی سبز خانواده امروز


دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

مامان‌های آینده بشتابید.

باردارید؟ می‌خواهید باردار شوید؟ اصلاً تا به حال به بچه‌دار شدن فکر کرده‌اید و یا دوست دارید صاحب نوزاد شوید؟ شاید کودکی دارید و در فکر نوزاد دیگری هستید و با وجود تجربه‌ای که دارید، هنوز برخی سؤالات دربارۀ بارداری در ذهنتان بی‌پاسخ مانده است.اپلیکیشنی که ردباره آن می‌خوانید به بیشتر سؤالات شما دربارۀ بارداری پاسخ می‌دهد.