مهمه

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۹٫۷ مگابایت
نسخه 1.0.2

توضیح

بعضی چیزا واقعا مهمه! نه؟


مهمه به عنوان یکی از اولین ایده‌های مربوط به نوآوری اجتماعی در ایران، بستری‌ست برای ایجاد کمپین در ابعاد، موضوعات، مناطق و شهرهای مختلف!


یک - ایجاد کمپین منطقه‌ای و یا شهری:


در اپلیکیشن مهمه، کاربران قادر خواهند بود در موضوعات مختلف، کمپین‌های منطقه‌ای و یا شهری ایجاد کنند. این کمپین‌ها ممکن است با اهدافی از جمله راهکار و رفع یک مشکل فرهنگی-اجتماعی، حمایت از یک تیم ورزشی، تشکر برای یک اقدام خوب، اطلاع رسانی و یا ... ساخته شوند.


دو - پیوستن به کمپین‌های مختلف:


شما می‌توانید با توجه به نیاز، علاقه و یا معضلات خود، به کمپین‌های مختلف بپیوندید. شما با این کار با جامعه‌ای در ارتباط خواهید بود که دغدغه‌ای همانند شما دارند. برای مثال یک جامعه تلاش می‌کند یک معضل همانند آلودگی محیط زیست را حل کند، و یا از یک حرکت خوب مثل کتابخوانی حمایت کند.


سه - ارسال ویدیو برای حمایت:


کاربران این اپلیکیشن قادر خواهند بود برای کمپین‌های مورد علاقه‌ی خود، ویدیو ارسال کنند و باعث ترند (محبوب) شدن این کمپین‌ها بشوند. این ویدیوها ممکن است در مورد یک راهکار، تجربه و یا مواردی شبیه به این باشد. تمامی ویدیوها توسط خود کاربران ضبط می‌شود.


چهار - امتیاز، دیدگاه، اشتراک، اعلان و ...


به ویدیو‌های مورد علاقه امتیاز مثبت دهید تا بیشتر دیده شوند. به این ترتیب راهکار، تجربه و یا نظر گفته شده در ویدیو، مورد استفاده افرادی که کمپین مربوطه را دنبال می‌کنند قرار خواهد گرفت.


 


توضیحات تکمیلی:


اهداف دقیقی که تیم سازنده اپلیکیشن مهمه مشخص نموده‌اند،باعث شده است این اپلیکیشن به صورت مداوم در حال گسترش باشد. ما برای تحقق این اهداف، خود را موظف می‌دانیم در هر لحظه برای گسترش امکانات و همچنین عیب‌یابی تمام تلاش و توان خود را به کار بگیریم تا شایستگی ارزش وقت و چشمان شما را داشته باشیم!


لذا از شما عزیزان خواهشمندیم با توجه به اینکه اپلیکیشن مهمه روزهای ابتدایی خود را سپری می‌کند، ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بی‌نصیب نگذارید و همچنین اطمینان حاصل نمایید که همیشه از آخرین نسخه اپلیکیشن استفاده می‌کنید.


با احترام


دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت تماس شما
  • خواندن مخاطبین شما
  • دوربین
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • خواندن کارت حافظه