بالهای تاریک (قسمت دوم)

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۱۵۰٫۰ مگابایت
نسخه 1.7
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

توجه : این بازی به صورت نیمه رایگان میباشد ، شما با تجربه نسخه کامل و حمایت از بازی میتوانید ما را در جهت ساخت قسمت های بعد یاری فرمایید .


به دلیل درخواست های مخاطبین ، راهنمای معماهای بازی در کانال آپارات و تلگرام گروه قرار گرفت :)


-------------------------------------------------------------------------------


داستان در سرمای زمستان و زیر بارش باران آغاز شد ...


جایی که ربوده شدن بازیگران سینما توسط فردی مرموز با نام مستعار سایه شـب ذهـــن پلـیس و مردم را به خود مشغول کرده است . درست در شبی که سروان آرمان تیرداد مسئولیت رسیدگی به پرونده را برعهده میگیرد سام حقیقی یکی دیگر از بازیگران سینما طعمه سایه شب میشود .


سام پس از به هوش آمدن خود را در محیطی متروکه با نام عجیب بالهای تاریک میابد و برای رهایی از این محیط تمام تلاش خود را میکند . وی بارها و بارها خود را تا مرز رهایی میرساند و حتی با پلیس نیز ارتباط برقرار میکند اما موفق نبوده و در انتها هنگام روبرویی با سایه شب در حفره ای تاریک سقوط میکند .


و اکنون ادامه ماجرا ...


-------------------------------------------------------------------------------
بالهای تاریک (سینمایی ترین بازی رایانه ای ایران) یک بازی ماجراجویانه در سبک اشاره و کلیک است (Point&Click) که توسط لکسیپ گیمز (Lexip Games)و به تهیه کنندگی مجید قناد برای سیستم عامل اندروید طراحی شد و با استفاده از خط داستانی جذاب به همراه گرافیک و دوبله ای حرفه ای ، موفق به کسب افتخارات بسیاری در جشنواره های معتبر داخلی و بین المللی شد .


-------------------------------------------------------------------------------


صفحات گروه در تلگرام و اینستاگرام : LexipGames@


تغییرات آخرین نسخه


  • کاهش حجم بازی

  • افزایش زمان معمای جورچین

  • حل مشکل خروج از بازی

  • بهبود سیستم ذرات

  • تمدید تخفیف ویژهدسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

بررسی قسمت دوم بال های تاریک؛ پسر انسان

بال های تاریک 2 تمام آن ویژگی های خوبی که با قسمت قبل دیدیم را دارد و به آن چند نکته مثبت جدید هم اضافه می کند. در واقع با همان چیزی رو به رو هستیم که ادامه عناوین اشاره و کلیکی که روی داستان تاکید دارند باید باشند. بازی به بهترین شکل گره های داستانی را باز می کند و همان لحظه که فکر می کنید چیزی در چنته ندارد، غافل گیر می شوید.